MIX |
pridané 22.5.2010 pod kategóriu Mix
Dva policisté neměli kde bydlet, a tak si koupili dva\nvyřazené spací vagóny. "Já\nto mám celkem dobré," povídá první, "ale mám na vagóně\nnapsáno nekuřáci, a tak\nmusím chodit kouřit ven.\n"Ty se máš," na to druhý, "to já mám na záchodě cedulku\n"Používejte jen za\njízdy" a než ten vagón roztlačím, tak se většinou vždycky poseru!"
