Vyberte si z ponuky 28937 vtipov

MIX

pridané 22.5.2010 pod kategóriu Mix
Co sa prebera na auto forach:\n\nLamborghini Forum:\nHluk obtekajuceho vzduchu nad 330 km/h, neviem co s tym!\n\nAudi A8 Forum:\nKde dat najlepsie opravit Rolexky?\n\nFiat Forum:\nHallo? To som tu jediny?\n\nMercedes C-Klasse forum:\nMoj mercedes v nedelu pri ceste do obchodu zmokol - co mam teraz robit?\n\nAlfa Forum:\nExistuje aj zivot mimo servisu?\n\nMX-5 Forum:\n\\"Zalesak\\" mi presiel Touaregom cez auto!\n\nTouareg Forum:\nMam na podvozku zarazenu MX-5ku, da sa s tym jazdit alebo ju musim dostat von?\n\nRenault Forum:\nPredam mesacnu elektricenku - zn. Auto sa vratilo zo servisu skor.\n\nBentley Forum:\nDnes som musel pouzit popolnik. Ako ho mozem vymenit?\n\nPorsche Cayenne Forum:\nSpotreba pod 40L/100km - porucha motora?\n\nSmart Forum:\nMotor z motorky konecne zabudovany: vyrazne zvysenie vykonu!\n\nMustang Forum:\nNejaky kokos v Civicu sa ma dnes snazil predbehnut!\n\nCivic Forum:\nNejaky kokos v Mustangu sa ma dnes pokusil predbehnut!\n\nHonda Accord Forum:\nDostal som auto od mamy. Kde zozeniem lacne 18palcove disky?\n\nVW Bora Forum:\nUz mam toho dost, kazdy si mysli ze mam Golf s ruksakom!\n\nOpel Forum:\nMoja Corsa nema na sebe ziadnu hrdzu! SKUTOCNE! (tema bola zmazana Adminom)\n\nMazda MX-5 Forum:\nMozem ako chlap soferovat aj zenske auto?\n\nLexus Forum:\nKde zozeniem zadne svetla vo VW-Style?\n\nBMW M3 forum:\nKde sa daju zohnat vonkajsie spetne zrkadla z Golfu 3?\n\nViper Forum:\nSmart v nasavacom potrubi! Ako ho dostanem von?\n\nFord Fiesta Forum:\nPomoc - mam pod kapotou sijaci stroj!\n\nSeat Marbella Forum:\nDnes som sa dokazal celu cestu drzat s nakladakom!\n\nBMW 3xx E36 Forum:\nKde maju najsmazenejsi kebab v meste?\n\nHummer Forum:\nDnes som ohol naraznik. 10 mrtvych a 27 zranenych. Musim cierny lak kupit priamo u distributora Hummer, alebo sa da pouzit aj iny? Distributor je 25km odo mna a to je vyse 1000SK na benzin!\n\nMercedes-Benz 190D Forum:\nKupujuci mojho auta mi poslal par otazok - neviete niekto Bengalsky?\n\nYugo Forum:\nKedy vam naposledy auto fungovalo?\n\nHonda Civic CRX Forum:\nSusedov pes spava v mojom vyfuku, mozem aj tak kludne nastartovat?\n\nMercedes S-Klasse Forum:\nZena a smradlavy pravnik sa ma snazia osklbat. Ako sa ich mozem zbavit bez zapisu do registru trestov?\n\nPolo Forum:\nKonecie mam znizeny podvozok! Akurat ze teraz nadociahnem na okienko v McDrive Sad\n\nFerrari Forum:\nEste som nebol mimo mesta. Ako funguju stupne 4,5,6?\n\nPorsche Forum:\nDostal som defekt - bude spatny odpredaj leasingovke lacnejsi, alebo sa ho mam pokusit predat sam?\n\nTwingo Forum:\nMracitka na predne svetla z pravej konskej hrivy!\n\nBMW 7xx Forum:\nPomoc, mam preprogramovanu jednotku a neviem prinutit popolnik zavret sa!