MIX |
pridané 22.5.2010 pod kategóriu Mix
V autobuse cestuje výrazně namalovaná paní. Pán, který sedí vedle, jí říká:\n"Já marmeládu raději jím, než abych se jí maloval..\nOna mu na to odpoví:\n"Já mám také raději čuráka v sobě, než vedle sebe!
