MIX |
pridané 21.5.2010 pod kategóriu Mix
Zedník volá stavbyvedoucímu: "Pane éf, dnes fakt nemůu přijít do práce. Bolí mě hlava, břicho a celej se cejtím takovej oslabenej." Vedoucí mu říká: "Počkej Tondo, neblbni, máme frmol, ví e Tě dneska opravdu potřebuju. Ví, co já dělám v případě, kdy je mi podobně? Řeknu manelce, a mi ho vykouří a hned je mi líp a do práce dojdu. Zkus to taky!" Za dvě hodiny volá zedník znovu: "éfíku, za chvíli jsem v rachotě. Udělal jsem přesně to, co jste mi poradil a cejtím se jak rybička.\nJo a máte moc krásnej barák!"
