LÁSKA, LÁSKA, LÁSKA |
pridané 27.5.2002 pod kategóriu Láska, láska, láska
Prečo?! Lebo som ti verila a ty si ma sklamal. Lebo som ťa ľúbila a ty si mi srdce lámal. Lebo si bol pre mňa všetko a ja pre teba nič. Lebo si raz navždy odišiel a nenechal mi nič.
