LÁSKA, LÁSKA, LÁSKA |
pridané 16.5.2002 pod kategóriu Láska, láska, láska
Môj najkrajší miláčik spinká,
môjmu srdcu tak veľmi chýba.
Na nebi svieti jeden mesiačik,
iba ty si môj jediný miláčik.
Na nebi je milión hviezdičiek,
toľko ti posielam sladkých pusiniek.
Dobrú noc láska moja najväčšia!
Ľúbim ťa stále viac a viac!
môjmu srdcu tak veľmi chýba.
Na nebi svieti jeden mesiačik,
iba ty si môj jediný miláčik.
Na nebi je milión hviezdičiek,
toľko ti posielam sladkých pusiniek.
Dobrú noc láska moja najväčšia!
Ľúbim ťa stále viac a viac!
