NOVINKY
|
Mix
pridané 22.5. 2010
"Volám kontrolní věž, tady Boeing 747 na trase Boston - New York, selhaly motory, co máme proboha dělat, opakuji selhaly všechny motory u Boeingu 747 na trase Boston - New York, odpovězte!!!\n"Tady kontrolní věž, nekřičte, uklidněte se, už si vás škrtám.."
Mix
pridané 22.5. 2010
ODVAHA:\nRáno o tretej prídeš ožratý domov.\nTvoja žena stojí s metlou pri dverách a ty sa spýtaš:\n"Zametáš alebo ešte niekam letíš?"\n\nCOOL:\nRáno o tretej prídeš ožratý domov.\nSmrdíš od ženského parfému a na košeli más rúž.\nPlesneš manželke po zadku a povieš: " Ty si na rade"\n\nCOOLNESS:\nRáno o tretej prídeš ožratý domov, manželka leží v posteli, a\nnespí.\nZoberieš si stoličku a sadneš si k nej.\nNa jej otázku: "Čo to má znamenať?" odpovieš:\n"Chcem sedieť v prvom rade, keď sa ten cirkus začne.
Mix
pridané 22.5. 2010
Leti bocian a nesie v plachte v zobaku 75 rocneho dedka.\nDedko tak na neho pozrie a vravi: "Pocuj, ked sme to doteraz nenasli, nevyjebeme sa na to?"
Mix
pridané 22.5. 2010
Zobudí sa ráno zrelá žena, povystiera sa, vstane rozospatá z postele, poberie sa pomaly k zrkadlu, dlho, dlho, dlho sa pozerá, vytáča sa, vystavuje sa spredu, zboku, zozadu, hodnoti sa......\nPotom pozrie na spiaceho manžela a škodoradostne si odpľuje:\n- "Tak ti treba, ty smrad !"
Mix
pridané 22.5. 2010
Príde starý Fero k doktorovi a sťažuje si:\n- Dok, pomáhaj! Keď sa so svojou ženou pomilujem, akonáhle skončím, ozve sa mi v ušiach neskutočný piskot...\n- No to je zvláštne... - čuduje sa doktor - Skúste sa pomilovať s milenkou.\n- To je úplne jedno, dok, akonáhle skončím, mám plné uši desného piskotu.\nNedá sa to vydržať.\n- Ujo, a koľkože vy máte vlastne rokov?\n- Predsa osemdesiaťpäť.\n- Osemdesiaťpäť?! Ujo, a čo také by ste vo vašom veku chceli po súloži počuť? Vari len nie potlesk?!
Mix
pridané 22.5. 2010
Dedko po osemdesiatke vstane z postele a začne sa pomaly obliekať. Babka sa\npýta:\n- Kam si sa vybral starý?\n- Ale idem ku doktorovi.\n- Prečo, cítiš sa chorý?\n- Nie, idem si dať predpísať Viagru.\nV tom momente babka vyskočí z kanape a rýchlo si oblieka kabát. Dedko v šoku na to:\n- A ty sa kam tak ponáhľaš?\n- Musím ísť tiež k doktorovi. - odpovedá babka.\n- Prečo? - pýta sa prekvapený dedko.\n- No ak znova ideš použiť toho starého plesnivca, tak ja sa idem dať zaočkovať proti tetanu!
|
VIAC
|






