NOVINKY
|
Mix
pridané 22.5. 2010
Hosť si objednal v reštaurácii druhej triedy o jedenástej v noci rezeň. Keď mu ho čašník priniesol, pozrel sa do taniera a povedal:\n- Počúvaj, maličký a ty ešte nespíš?!
Mix
pridané 22.5. 2010
Topí sa žena v rybníku a vreští na ratu.\nZačuje ju neďaleko idúci bača a pýta sa:\n"A kefovať vieš?"\n"Viem, bača, viem, len ma vytiahnite".\nBača sa otočí a odchádzajúc ponad plece zakričí:\n"Vidíš, vidíš, plávať si sa mala učiť!"
Mix
pridané 22.5. 2010
Sedí v autobuse pankáč, vlasy zmaľované\nžlto-zeleno-červeno-modro, až hrôza\na oproti naňho vyjavene čumí dedko.\n"Ta čo je, dedo?! Čo tak pozeráte?! Vy ste za mlada nevystrájali\nkokotiny?!"\n"Ále, chlapče, vystrájal, vystrájal. Akurát si spomínam, že\noňahdy som pretiahol papagája a teraz rozmýšľam, či nie si môj syn!!"
Mix
pridané 22.5. 2010
Když si každý zamete před vlastním prahem, bude celý svět čistý.\nautor: Johann Wolfgang Goethe\n\nohodnoť myšlienku hodnotilo 7 ľudí, počet bodov: 24, priemer:\n--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------\n\nDlužíte-li bance 100 000 jste v prdeli.\nDlužíte-li bance 100 000 000, je v prdeli banka.\nautor:\n\nohodnoť myšlienku hodnotilo 24 ľudí, počet bodov: 63, priemer:\n--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------\n\n... Užívaj si ludské objatia ,pokial ta neobjíma zem....\nautor: Martin Vrabel\n\nohodnoť myšlienku hodnotilo 25 ľudí, počet bodov: 78, priemer:\n--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------\n\nLepšie je pretiahnuť kolegyňu cez obednú prestávku ako pretiahnuť obednú prestávku s kolegyňou !!!\nautor:\n\nohodnoť myšlienku hodnotilo 9 ľudí, počet bodov: 23, priemer:\n--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------\n\nDane sú poplatkom, ktorý platí stredná vrstva preto, aby chudobní nezabili bohatých...\nautor:\n\nohodnoť myšlienku hodnotilo 6 ľudí, počet bodov: 20, priemer:\n--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------\n\nCo myslíte,ktorý deň je najlepší v týždni?\nPondelok-zacina skola a pracovny den\nUtorok-zasa skola a pracovny den\nStreda-us tie pracovne dni neznášam\nStvrtok-Nejdem do skoly alebo prace\nPiatok-Vypoved alebo vyhodenie zo skoly\nSobota-Stretnutie s riaditelom\nNedela-cakam odpoved od riaditela a dozviem sa ze ma prijali\nPondelo sa to vsetko opakuje ako iny den.\nNajlepsí den je vtedy ked su PRAZDNINY ALEBO DOVOLENKA.\nautor: Klaudia allias KaJJinushka\n\nohodnoť myšlienku hodnotilo 34 ľudí, počet bodov: 95, priemer:\n--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------\n\nBolest posiluje odvahu. Nikdy nebudeš statečný, pokud se budeš mít v životě jenom dobře.\nautor: Mary T. Mooreová\n\nohodnoť myšlienku hodnotilo 8 ľudí, počet bodov: 22, priemer:\n--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------\n\nNačo by som to vysvetľoval, keď sa môžem pohádať.\nautor:\n\nohodnoť myšlienku hodnotilo 9 ľudí, počet bodov: 26, priemer:\n--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------\n\nTo, že si dnes môže každý vybrať svoju cestu životom ešte neznamená, že mu dovolia po nej ísť.\nautor:\n\nohodnoť myšlienku hodnotilo 7 ľudí, počet bodov: 25, priemer:\n--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------\n\nLáskavosť je omnoho dôležitejšia než múdrosť a toto poznanie je začiatkom múdrosti.\nautor: Čínska múdrosť\n\nohodnoť myšlienku hodnotilo 9 ľudí, počet bodov: 29, priemer:\n--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------\n\nŠťastie je, keď to čo si myslíš, čo hovoríš a čo robíš je v harmónii.\nautor: Mahatmá Ghandí\n\nohodnoť myšlienku hodnotilo 5 ľudí, počet bodov: 8, priemer:\n--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
|
VIAC
|







