NOVINKY
|
Mix
pridané 22.5. 2010
Ucitelka napisala ziakovi do ziackej knizky: Vas Mojsa smrdi. Na druhy den nasla odpoved od Mojsovej mamicky: Mojsu netreba cuchat, ale ucit.
Mix
pridané 22.5. 2010
Jeden Francuz suknickar, dvaja Francuzi suboj, traja revolucia.\nJeden Nemec punktickar, dvaja fabrika, traja vojna.\nJeden Zid matematik, dvaja medzinarodny sachovy turnaj, traja Ruska narodna banka.\nJeden Rus pijan, dvaja bitka, traja mafia.\nJeden Madar Madar, dvaja politicka strana, traja traja Madari nebyvaju, lebo jeden z nich je Nemec alebo Zid.
Mix
pridané 22.5. 2010
Rozprava sa rabin s fararom.\nFarar hovori Snivalo sa mi, ze som sa dostal do zidovskeho raja. A tam plno ludi, tlacenica, smrad, hluk.\nA rabin odpoveda A mne sa snivalo, ze som sa dostal do krestanskeho.\nTam sama krasa, vona, pekna hudba a nikoho.
Mix
pridané 22.5. 2010
Zidovsky manzel vbehne do izby, vrhne sa na manzelku a vrelo ju pobozka. Ona mu opatuje bozk, on sa odtiahne a pyta sa :"Mno, ako sa ti pacim bez fuzov?" A manzelka sklamane: "A, to si bol ty..."
Mix
pridané 22.5. 2010
V jednom mestecku zomrel rabin. Ostala po nom vdova. Zidia v mestecku sa poradili a rozhodli sa, zeby bolo treba vdovu vydat, aby sa nic nepovedalo. Nakoniec nasli vhodneho zenicha, tiez vdovca. Len jedna chyba je, ze bol to clovek jednoduchy, nevzdelany, masiar. Vdova vsak suhlasila a vydala sa zanho. Hned v prvy vecer zenich hovori: " Este moja teta hovorila, ze pravy zid nesadne k stolu pokial as nevyspi so svojou manzelkou". Tak isli do postele. Po obede zase hovori: " A moj stary otec vzdy opakoval, ze dobry zid nepojde spat, pokial sa nevyspi so svojou manzelkou." A rano : "A moja neboha babicka..." A po ranajkoch : " A moj stryko z Berdiceva..." Zidia sa o par tyzdnov pytaju vdovy, ako sa jej zije s novym manzelom. Ta odpoveda: " Pravdaze, moj novy manzel nie je taky vzdelany, ale pochadza z TAKEJ DOBREJ rodiny."
Mix
pridané 22.5. 2010
Doktor hovorí blondinke:Ste tehotna viete kto je otec?Blondinka na to:Nie kto?
Mix
pridané 22.5. 2010
co to znamena ,ked lezi blondina na kolajniciach?pocuva metal.a co to znamena ,ked po tych kolajniciach prejde vlak?pocuva death metal.
Mix
pridané 22.5. 2010
Istý panovník bol veľký záletník. Navštívil ho raz arcibiskup a dohováral mu. Panovník ho nechal vy¬hovoriť sa a ked' skončil, pozval ho na večeru. Po¬dával sa bažant.\nKráľ od toho dňa pravidelne hostil vzácneho hosťa, ale na jedálnom lístku bol stále bažant. Arci¬biskupovi to sprvu chutilo, ale po niekoľkých dňoch sa mu to sprotivilo. Opatrne naznačil panovníkovi:\n- Prepáčte, Vaše Veličenstvo, ale stále len bažant a bažant...\n- No vidíte, Vaša Eminencia, a vy ste stále iba: kráľovná, a kráľovná, a kráľovná...
|
VIAC
|






