NOVINKY
|
Mix
pridané 22.5. 2010
Zomrel boháč. Notár číta poslednú vôľu.\n"A Karolovi, ktorému som sľúbil, že si na neho spomeniem v závete, posielam srdečný pozdrav."
Mix
pridané 22.5. 2010
Manželský pár sa rozhodne na chvíľu uniknúť tuhej zime a\nstráviť týždeň na juhu pri mori. Z pracovných dôvodov sa stane, že\nmanželka môže odletieť až o deň neskôr. Manžel odletí podľa plánu.\nPo príchode sa ubytuje v hotelovej izbe, vytiahne svoj laptop a ihneď\nposiela mail svojej manželke.\nPritrafí sa mu však hlúpa chyba a pri zadávaní e-mailovej\nadresy vynechá jedno písmeno a mail sa tak dostane do e-mailovej\nschránky istej vdovy, ktorá práve odprevadila svojho muža do hrobu.\nVdova\nsi práve prezerá v počítači poštu, či jej neprišli nejaké\nsústrastné vyjadrenia od priateľov alebo známych..... Vo chvíli, keď jej\nsyn vstúpi do izby, žena uz leží v bezvedomí na zemi. Zrak mu\npadne na monitor počítača, kde číta:\nKomu: Mojej opustenej manželke\nOd: Tvojho muža, ktorý odišiel skôr\nVec: Dorazil som\nNajdrahšia, práve som v poriadku došiel. Už som sa tu celkom\nzabýval a vidím, že je všetko pripravené na Tvoj zajtrajší príchod.\nŽelám Ti šťastnú cestu a čakám Ťa. Ľúbim Ťa,\nTvoj manžel\nP.S. Tu dole je čertovsky horúco!!!!
Mix
pridané 22.5. 2010
Věž: "Abyste zabránili hluku, uhněte prosím o 45 stupňů doprava."\nPilot: "Co můžeme dělat za hluk ve 35000 stopách?"\nVěž: "Takovej rachot, jako když vaše 707 narazí do 727 před vámi."
Mix
pridané 22.5. 2010
Věž: "Jste Airbus 320, nebo 340?"\nPilot: "Samozřejmě, že Airbus 340".\nVěž: "V tom případě buďte tak laskav a zapněte před startem taky ty dva další motory."
Mix
pridané 22.5. 2010
Pilot: "Dobré ráno Bratislavo"\nVěž: "Dobré ráno, pro informaci, tady je Vídeň"\nPilot: " Chystáme se na přistání Bratislavo."\nVěž: "Tady je opravdu Vídeň"\nPilot: " Vídeň?"\nVěž: "Ano Vídeň".\nPilot: "Ale proč? My jsme chtěli do Bratislavy."\nVěž: "OK, tak přestaňte přistávat a zahněte doleva."
Mix
pridané 22.5. 2010
Věž ironicky k pilotovi, který právě obzvlášť tvrdě přistál: "Nojo, přistání nemusí být žádný tajemství, pasažéři můžou klidně vědět, že už jsou dole.\nPilot: "To nevadí, oni stejně vždycky tleskaj"!
Mix
pridané 22.5. 2010
Pilot společnosti Alitalia, kterému vyřadil blesk z provozu půlku kokpitu:\n"Skoro všechno nám vypadlo, nic už nefunguje, ani výškoměr už nic neukazuje......"\nPo pěti minutách nadávání se ozve pilot jiného letadla: "Drž už hubu a zemři jako chlap!"
|
VIAC
|






