NOVINKY
|
Mix
pridané 22.5. 2010
O sex mi nejde. U žen vždy hledám vnitřní krásu. Jakmile jsem uvnitř -\nKRÁSA!!!
Mix
pridané 22.5. 2010
Chlapeček holčičce na pískovišti říká: "Heč, ty nemáš pinďoura!"\nHolčička na to: "Až budu velká, budu jich mít, kolik budu chtít!"
Mix
pridané 22.5. 2010
Nedělej si hlavu s tím, co si o tobě myslí ostatní. Ti mají plnou hlavu toho, co si o nich myslíš ty.
Mix
pridané 22.5. 2010
Malý chlapček sedí dva dni pred Vianocami za stolom vo svojej izbe a píše\nlist Ježiškovi:\n\n"Milý Ježiško.\nPod vianočný stromček by som si želal horský bicykel a kolieskové korčule.\nAk mi ich daruješ, budem celý ROK dobrý."\n\nChvíľu sa díva na ten list, potom pokrúti hlavou, roztrhá ho, vezme čistý\npapier a píše:\n\n"Milý Ježiško.\nPod vianočný stromček by som si želal horský bicykel a kolieskové korčule.\nAk mi ich daruješ, budem celý MESIAC dobrý."\n\nOpäť sa pozrie na list, pokrúti hlavou, roztrhá ho, vezme čistý list a\npíše:\n\n"Milý Ježiško.\nPod vianočný stromček by som si želal horský bicykel a kolieskové korčule.\nAk mi ich daruješ, budem celý DEŇ dobrý."\n\nDo tretice sa na list pozrie, pokrúti hlavou, roztrhá ho, vybehne z domu,\nvbehne do kostola,\nvezme z oltára sošku Panny Márie, vráti sa domov, vezme čistý list a píše:\n\n"Milý Ježiško.\nAk chceš ešte niekedy vidieť svoju mamu..."
Mix
pridané 22.5. 2010
Je temný večer. Po hřbitově chodí muž, rozhlíží se, až přijde k jednomu z hrobů a začne z něj odsouvat vodorovnou žulovou desku. Jeho konání vyděsí postarší vdovu, která jde právě kolem: "Haló, pane?! Co to děláte?!"\nMuž však pokračuje dál, desku z hrobu už má z poloviny odsunutou. Paní křičí:\n"Prosím vás, to se nedělá, nechte je odpočívat v pokoji! Proč to děláte?!"\nMuž odsune celou desku a z hrobu vyskočí chlapeček a holčička a hned se mu radostně vrhnou ke krku: "Tati, tati!" Vdova mezitím omdlela. Muž jí pak křísí, a když se probere, vysvětluje jí: "Co se lekáte, paní?! Šli jsme s manželkou do kina a tak jsme děti dali na večer k rodičům!"
Mix
pridané 22.5. 2010
Ucitel v skole sa pýta ziakov co je drázdidlo. Ziaci odpovedajú, ze drázdidlo je benzín, acetón a pod. Móric, ktorý sedí v prvej lavici sa prihlási a hovorí:\nPán ucitel pica je drázdidlo. Na to mu ucitel napíse poznámku. Na druhý den Móric sedí v poslednej lavici. Ucitel sa ho pýta: Móric preco sedís v poslednej lavici?\nMóric hovorí, ze tato cítal poznámku a povedal: Pre koho nie je pica drázdidlo, ten je buzerant a od toho treba co najdalej...
Mix
pridané 22.5. 2010
Deň má 24 hodín. do jednej bedne sa zmestí 24 pív..........TO NEMOŽE BYŤ NÁHODA!
|
VIAC
|






