NOVINKY
|
Mix
pridané 22.5. 2010
Dcéra sa pýta mamy – blondínky:\n- Mama, prečo ocino nemá žiadne vlasy?\n- Lebo je múdry a veľa premýšľa.\n- Aha... a prečo ty máš toľko vlasov, mama?\n- Koľkokrát ti mám hovoriť, že pri jedle sa nehovorí!
Mix
pridané 22.5. 2010
Ožralej děda v hospodě se rozhodne, že už má dost, že už půjde domů. Ale když se chce postavit, spadne zpátky do židle.\n"Sakra, že bych byl tak ožralej? Tak si dám kafe."\nVypije kafe a zase se pokouší vstát. Opět bezúspěšně. Tak si dá ještě jedno kafe. U čtvrtýho už ho to nebaví, tak si dá panáka na cestu a že se radši domů doplazí. Plazí se ke dveřím, potichu odemkne, převleče se, lehne do postele a spí. Ráno ho budí žena:\n"Tys byl včera zas pěkně sťatej, co?"\n"Jaks to poznala? Vždyt jsem byl tak potichu..."\n"Ale, ráno tady byla hostinská, že sis v hospodě zapomněl svůj invalidní vozejk!"
Mix
pridané 22.5. 2010
Pride dievcatko do obchodu a hovori:\n"Dobji den, mate pjezejvativ?"\nUjco cumi jak hovado:\n"A na co by ti bol prezervativ? Vsak ti este mlieko tecie po brade."\nDievcatko:\n"To nie je mjecko.."
Mix
pridané 22.5. 2010
Ptá se Pepíček maminky:\n"Mami, kdybych vylezl z té druhé dírky, jmenoval bych se Peprdýlek?"
Mix
pridané 22.5. 2010
Irish government asked a question to its citizens:\nIs the Polish immigration a serious problem?\n- 35% respondents said: 'yes, it is a serious problem!\n- 65% respondents said: 'absolutnie kurwa żaden!'
Mix
pridané 22.5. 2010
Moje rodina byla tak chudá, že kdybych se nenarodil jako chlapeček, tak bych si ani neměl s čím hrát.
|
VIAC
|






