NOVINKY
|
Mix
pridané 22.5. 2010
Cestuje blondinka lietadlom do Londyna.\nHoci ma listok do tretej rady sadne si do prvej.\nPride k nej letuska a prosi ju:\nSlecna, presadnite si laskavo do tretej rady ...\nBlondinka vytiahne transparent s heslom:\nSOM BLONDINKA, ALE NIE SOM SPROSTA !!!\na ani sa nepohne.\nNepomoze ani dohovaranie kapitana a ostatnych clenov posadky.\nCely ten cirkus sa znepaci jednej brunetke, tak sa nakloni k blondinke a\nnieco jej posepka do ucha.\nCuduj sa svete, ta stiahne transparent a sadne si na svoje miesto v\ntretej rade.\nLetuska sa podakuje brunetke a pyta sa:\nAko ste to dokazali?\nPovedala som jej, ze prve dve rady neletia do Londyna :-)))
Mix
pridané 22.5. 2010
Karkulka prvý krát dostala krámy a dost z toho nechápe.. Ide za zajacom, opýtat sa, preco jej tecie krv.. Zajac nevie a posle ju za vlkom.. Ten je z\ntoho este viac vypatlaný, tak idú za medvedom.. Ten si vypocuje Karkulkin\nproblém, nadvihne jej suknu a hovorí: Karkulka, tebe asi niekto utrhol ko*ot..
Mix
pridané 22.5. 2010
Pani učiteľka hovorí deťom. "Dnes budeme tvoriť vety na slová\n"keďže" a "zjavne". Tak kto nám povie nejaký príklad?"\nSamozrejme nikto sa nehlási, iba Móricko, ale toho nechce vyvolať.\nNakoniec ho vyvolá a Móricko hovorí:\n"Ide babka po dvore a pod pazuchou nesie New York Times."\n" Ale tam slová keďže a zjavne vôbec niesú", hovorí učiteľka.\n"Pani učiteľka, keďže babka nevie po anglicky, je zjavné že sa ide vysrať."
Mix
pridané 22.5. 2010
Rozčarování blondýny:\nDnes už nevěřím ničemu.\nOtevřela jsem dveře s nápisem Muži a byl tam jen záchod .....
Mix
pridané 22.5. 2010
Maminka vaří v kuchyni a volá do dětského pokoje : "Pepíčku,\nnechtěl bys vylízat misku??" A z dětského pokoje se ozve :\n"Hmmm a která vlastně letos vyhrála???"
Mix
pridané 22.5. 2010
Dvě blondýnky jdou do lesa pro vánoční stromeček.\nPo dvou hodinách hledání se jedna zeptá té druhé:\n"Tak co?"\n"Ále, nikde nic."\n"Víš co? Tak vezmeme nějaký bez ozdob."
Mix
pridané 22.5. 2010
Do kníhkupectva prišla žena v čiernom oblečená, a v ruke držala knihu "Huby okolo nás". Kníhkupec jej stisne ruku a hovorí:\n- Úprimnú sústrasť, vydavateľstvo už medzitým chybu opravilo.
Mix
pridané 22.5. 2010
Pán farár hovorí na omši svojim ovečkám:\n- Na budúcu nedeľu budem kázať o lži a chcem aby ste si všetci prečítali 17. kapitolu z evanjelia podľa Marka.\nO týždeň sa pred kázňou pýta z kazateľnice:\n- Tak, kto čítal 17. kapitolu z evanjelia podľa Marka?\nZdvihli sa ruky všetkých prítomných a tak pán farár pokračoval:\n- Evanjelium podľa Marka má len 16. kapitol! Takže, teraz nasleduje kázeň o lži!
|
VIAC
|






