NOVINKY
|
Mix
pridané 22.5. 2010
Sedí cikánka na lavičce, žere meloun, má vyhrnutou sukni\na roztažené nohy.\nJde kolem policajt a říká jí: "Paní, dejte si ty nohy k sobě, je\nvám vidět přirození a pohoršujete okolí!"\nCikánka na to: "To vyš že jo, a mouchy pudou na meloun!!!"
Mix
pridané 22.5. 2010
Jeden muz premysla, ako by mohol dostat par dni dovolenky.\nNajlepsie sa mu pozdava hrat sibnuteho, aby ho sef poslal na par dni\ndomov.\nV kancelarii sa zavesi na strop, naco sa ho spyta jeho blondava\nkolegyna, preco to robi a tak jej to cele vysvetli.\nPar minut na to pride sef, vidi svojho zamestnanca visiet na Strope a\npyta sa ho:\n" Preco visite na strope?"\n" Ja som ziarovka!"\n" Vy ste sa museli zblaznit, chodte na zvysok tyzdna domov a\noddychnite si.\nV pondelok uvidime, co dalej."\nMuz ide prec, ale aj blondava kolegyna sa zacne balit. Na sefovu\notazku, co robi, odpoveda:\n" V tme predsa nemozem pracovat!"
Mix
pridané 22.5. 2010
Príde Fero k holičovi, že by chcel oholiť, ale hlavne, aby mu to dobre zaholil pod perou. Holič na to má vychytávku - dá mu do pusy pod to miesto guličku. Po vykonanej práci je Fero veľmi spokojný. Akurát sa žartovne spýta holiča:\n- A čo by sa stalo, keby som tú guličku prehltol?\n- No Bože, čo... - odvetí holič - Priniesli by ste ju na druhý deň, tak, ako to robia ostatní!
Mix
pridané 22.5. 2010
- Dedko, - pýta sa vnúčik - kde sú muchy v zime?\n- To veru neviem, vnúčik môj, ale bol by som rád, keby tam boli aj v lete.
Mix
pridané 22.5. 2010
Mladik bol prvy raz na navsteve u slecny a ako si to spolu uzivali, prislo na neho nutkanie na zachod. Dievcina mu ukazala smer, ale ejha!Na chodbe sedel ohromny hafan a jeho pohlad vobec nebol privetivy.Ale nutkanie bolo silne a tak dostal nas mladik spasonosny napad:\nUrobi to na chodbe a zvali to na psa.\nUz bol skoro hotovy, ked zo spalne na neho krici:\nKde si tak dlho? Uz si hotovy?\nEste som sa ani nedostal na WC. Na chodbe lezi nejake psisko!Toho sa neboj. Ten je plysovy.
Mix
pridané 22.5. 2010
- Ja a moja žena sme boli najšťastnejší ľudia na svete.\n- A potom?\n- Potom sme sa spoznali...
Mix
pridané 22.5. 2010
Dedo Mráz presviští komínom, pristane v detskej izbe. Od vedľa začuje\nnejaké zvuky, tak zakričí: - Hej, deti! Dedo Mráz vám priniesol darčeky!\nVedľa ostane ticho a potom sa ozve: - Tak mu odkáž, nech to zloží v\npivnici, deti budú až na budúci rok.
|
VIAC
|






