NOVINKY
|
Mix
pridané 22.5. 2010
Jožo sedí po opici v práci za stolom a je tzv. "mŕtvy". kolega sa ho pýta:\n- Jožo, nalejem ti pohár sódy?\n- Nie! Neznesiem ten rachot, čo robia praskajúce bublinky!
Mix
pridané 22.5. 2010
Pán vrchný, už si ten rezeň u Vás objednávam šiesty raz!\n- Ó, to som rád, že Vám tak chutí!
Mix
pridané 22.5. 2010
OTÁZKA: Aká je prevádzková teplota slovenského robotníka?\nODPOVEĎ: 2,8 promile.
Mix
pridané 22.5. 2010
Sefov delime na 5 skupin:\n- buzerantov\n- superbuzerantov\n- antibuzerantov\n- buzerantov kuzelnikov\n- buzerantov pyrotechnikov\n\nA preco?\n- sef buzerant hovori: "Ja ta, Novak, vyjebem..."\n- sef superbuzerant hovori: "Ja vas vsetkych vyjebem..."\n- sef antibuzerant hovori: "Ja sa s tebou, Novak, jebat nebudem..."\n- sef buzerant kuzelnik hovori: "Ja s tebou, Novak, tak vyjebem, ze si to\nani nevsimnes..."\n- sef buzerant pyrotechnik hovori: "Ja ta, Novak, vyjebem s rachotom..."\n- a este je sef buzerant McGYWER: "Ja ta, Novak, vyjebem holymi rukami do\nvesmiru..."
Mix
pridané 22.5. 2010
Úrivok zo záhoráckych novín:\n- Teroristi obsadili vinný sklad v Pezinku a už tri dni nevedia sformulovať svoje požiadavky.
|
VIAC
|






